Playstation 4 hry - Speciál - Konzolista.cz

herní portál pro všechny skutečné konzolisty. Mark Cerny popisuje hratelnost jako mix Crashe Bandicoota a Katamari Damacy, ale nechybí ani čistě akční části ve stylu God of War. . GungHo Online Entertainment. Komentáře Matesino
konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?article173230-vp-page=1link...

i Love Katamari - kdo by to nemiloval?

Hra je oproti konzolové Katamari Damacy lehce omezenější, levely jsou trošku méně rozsáhlé, ale hra určitě neztrácí na svém kouzlu. . itunes i Love Katamari kdo by to nemiloval?
jablickar.cz/i-love-katamari-kdo-by-to-nemiloval/

Přes 30 experimentálních her za $15 - Hrej.cz

Mezi tvůrci her, které zkoumají okrajové a méně či více populární herní mechaniky, se objevuje řada zvučných jmen: Pendleton Ward z Adventure Time, tvůrci Unfinished Swan, Bit.Trip, Katamari Damacy, Hotline Miami nebo i šíleného.
hrej.cz/novinky/2013/09/20/pres-30-experimentalnich-her-za-15-31233/

Videohry jsou umění, rozhodlo slavné muzeum. Tohle je prvních 14...

Tetris (1984). Another World (1991). Myst (1993). SimCity 2000 (1994). vib-ribbon (1999). Katamari Damacy (2004) EVE Online (2003). Dwarf Fortress (2006). Portal (2007)
reflex.cz/clanek/zpravy/48717/videohry-jsou-umeni-rozhodlo-slavne-muzeum...

Nezapomenutelné konzolové hry : článek - Herní sekce - Téma...

Flash hry: 39) | celkový počet registrací: 1 360 698. Katamari Damacy Jedna z nejoriginálnějších her současnosti, která se vyznačuje naprosto jednoduchou hratelností a až možná infantilní grafikou, ale o to větší zábavností.
gamepark.cz/nezapomenutelne_konzolove_hry_4205.htm

www.gametv.cz

Katamari Damacy už infiltrovalo kromě prvního PlayStationa všechny ostatní konzole od Sony a tak nebude vyjímkou ani PS Vita. Těšit se můžeme na klasický gameplay, nově obohacený i o možnost "roztáhnutí" za pomoci dotykového.
gametv.cz/node?page=10

Plné hry - Bonusweb.cz

Online hry logické akční arkády erotické logické simulátory rpg strategie. Ve stylu GTA či konzolového Katamari Damacy a navíc zcela zdarma. Právě takový je výtečný The... celý článek
plnehry.idnes.cz/PlneHry.aspx?z=akcnisort=rdstrana=3

Katamari Damacy - recenze, hodnocení

Vše o hře Katamari Damacy - návod, recenze, preview, češtiny, čeština, cheaty, video, wallpapery
hodnoceniher.cz/ps2/logicke/katamari-damacy.html

PSP novinky - PlayStation Store - aktualizace (PS Vita)

Právě dnes přichází v PAL regionech, a tedy i u nás, do prodeje PlayStation VITA, velmi očekávaný next-gen nástupce populárních PSPček a s ním i řada launch titulů, z nichž některé jsou zcela zdarma. . Touch My Katamari (729,- Kč)
psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2012020001

NORTHSPACE | electronic music community

A je tu zase. Bílý tesák opět na scéně. FLYING LOTUS tasí svůj nejnovější 8bitový opus. Nintendantní sklony se nezapřou a právě proto po vzoru japonské gamesy Katamari Damacy s anime od grafikomana Beeple
northspace.cz/?page=homepagekstranka=16